Wybierz z listy Okręgową Izbę Radców Prawnych, do której należysz.

Podaj swój pełny numer wpisu np. w formie XX-YYYYY lub APL-XX-YYYYYY

Wpisz w polu wskazaną cyfrę numeru PESEL

Wpisz w polu wskazaną cyfrę numeru PESEL

Wyrażenie zgody oznacza że zgadzasz się, aby wskazana OIRP udostępniła KIRP Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, numer PESEL, adres email, aktywne uprawnienia) celem dokonania weryfikacji i potwierdzenia Twojej tożsamości.
System e-KIRP przeznaczony jest dla członków samorządu radcowskiego. Aby potwierdzić, że jesteś uprawniony Twoja tożsamość oraz dane muszą zostać potwierdzone przez wskazaną OIRP. Z systemu można korzystać wyłącznie za pośrednictwem adresu mailowego zgłoszonego w Twojej OIRP. Twój numer PESEL wykorzystywany jest przez KIRP wyłącznie w procesie rejestracji i nie jest przechowywany ani wykorzystywany w systemach KIRP.

Poniżej prezentowane są Twoje dane pobrane z systemu ewidencyjnego Twojej OIRP. Pola Imię i Nazwisko nie mogą być edytowane. Jeśli dane są nieaktualne zgłoś ten fakt swojej OIRP.

Lista prezentuje Twoje adresy email pobrane z systemu ewidencyjnego Twojej OIRP. Wybierz adres email który ma zostać przypisany do Twojego konta. Na ten adres zostanie wysłany link aktywacyjny dla konta, jak również po aktywacji konta wszelkie powiadomienia z serwisu.

Potwierdź wybrany z listy adres email poprzez wpisanie go w polu.

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin korzystania z platformy e-KIRP. Link do regulaminu: REGULAMIN

Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności. Link do Polityki prywatności: POLITYKA PRYWATNOŚCI