Aby móc zarejestrować się w serwisie musisz być Radcą lub Aplikantem radcowskim posiadającym aktywne uprawnienia.

W pierwszej kolejności sprawdź, czy poprawnie wpisujesz informacje. Jeśli to nie rozwiąże problemu, skontaktuj się ze swoją OIRP w celu weryfikacji i ewentualnego uzupełnienia danych w systemie.

Serwis dostępny jest dla wszystkich wiodących i najbardziej popularnych przeglądarek internetowych m.in. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge. Zalecamy używanie najnowszych wersji przeglądarek do korzystania z serwisu.

Wpierw zweryfikuj czy wiadomość nie znajduje się w katalogu Spam / Śmieci Twojej skrzynki pocztowej. Aby wygenerować nowy link aktywacyjny kliknij tutaj Aktywuj konto i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

W celu zarejestrowania konta w systemie e-KIRP konieczne jest potwierdzenie Twojej przynależności do wskazanej przez Ciebie OIRP oraz potwierdzenie Twoich danych kontaktowych. W związku z tym w trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie Twojego numeru wpisu oraz dwóch cyfr z numeru PESEL. W czasie rejestracji zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na udostępnienie danych przez właściwą OIRP celem potwierdzenia poprawności wprowadzonych przez Ciebie danych. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz wyrażeniu zgody na automatyczną weryfikację, wprowadzony przez Ciebie zestaw danych porównywany jest z danymi pozyskanymi z systemu ewidencyjnego Twojej OIRP.

Twój numer PESEL nie jest przechowywany w systemie KIRP.

W przypadku problemów z korzystaniem z serwisu możesz skontaktować się z zespołem wsparcia – dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.